Za nami premiera bardzo ważnej książki - „Ciężar Korony” już w sprzedaży!


Za nami premiera bardzo ważnej książki - „Ciężar Korony” już w sprzedaży!
2021-12-15
„Ciężar Korony, czyli dlaczego niektórzy nie mogą wyzdrowieć” to pozycja, która powinna znaleźć się w każdej biblioteczce polskiej rodziny.

Jej autorem jest dr. n. med. Magdalena Cubała-Kucharska, ekspert medycyny rodzinnej i integracyjnej z ogromnym doświadczeniem. Książka ta jest odpowiedzią na wiele aktualnych pytań osób, u których po zarażeniu koronawirusem objawiają się różnego rodzaju powikłania. To pierwsza tego typu pozycja w Polsce, która porusza temat zespołu postcovidowego.

Przeczytaj również:

- Postanowiłam napisać tę książkę w odpowiedzi na problemy u moich pacjentów. Podobnie jak wielu z nas miałam głęboką nadzieję, że ci z nas, którzy przechorowali COVID w miarę łagodnie, nabędą odporności i będą szybko wracać do zdrowia. Niestety, dla wielu przebycie COVID stało się początkiem długotrwałych problemów ze zdrowiem, które mogą ciągnąć się przez wiele miesięcy. Jeśli przeszedłeś COVID i czujesz, że Twoja jakość życia uległa pogorszeniu, zmagasz się z problemami zdrowotnymi, których wcześniej nie miałeś – ta książka jest dla Ciebie - odpowiada autorka.

Książka oparta jest na aktualnych badaniach, źródłach popartych wiedzą naukową oraz doświadczeniu dr Cubały-Kucharskiej.  W publikacji poruszane są tematy etiologii choroby, jak i omówione powikłania, które mogą towarzyszyć pacjentom i wpływać na stan ich zdrowia jeszcze długi czas po wyleczeniu. Książka jest dodatkowo wzbogacona o quizy, które ułatwiają zrozumienie tematu oraz sprawdzają uzyskaną wiedzę.

Powikłania u dzieci

Publikacja porusza również temat  powikłań postcovidowych u dzieci, o których zdecydowanie rzadziej się mówi. Najgroźniejszą dolegliwością występującą u dzieci jest PIMS-TS.

- Tajemnicza choroba, która może uszkodzić serce i inne narządy dzieci często wymaga intensywnej opieki. Pierwszy przypadek PIMS-TS odnotowano 7 kwietnia 2020 r. w USA. Była to 6-miesięczna dziewczynka z utrzymującą się gorączką. Początkowo uznano, że jest ona chora na chorobę Kawasaki, znaną pediatrom od wielu lat -  tłumaczy dr Cubała-Kucharska.

„Ciężar korony, czyli dlaczego niektórzy nie mogą wyzdrowieć” to kompleksowe, poparte badaniami naukowymi źródło wiedzy o powikłaniach, które występują po przebyciu COVID-19.  Problem zespołu postcovidowego, który znacznie wpływa na jakość ich życia dotyka coraz więcej osób. Warto zapoznać się z pozycją, która przybliży zakres dolegliwości, które mogą wystąpić po powrocie do zdrowia po zakażeniu się koronawirusem.

Książkę można zakupić w najlepszych sklepach internetowych oraz pod adresem: https://drcubala.com/ebooki-i-ksiazki/przedsprzedaz-ksiazka-ciezar-korony-czyli-dla-czego-niektorzy-nie-moga-wyzdrowiec#gsc.tab=0.Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl