VENOŻEL - ŻEL NA OBRZĘKI I BÓLE NÓG


VENOŻEL - ŻEL NA OBRZĘKI I BÓLE NÓG
2014-04-07
Venożel to specjalistyczny żel na obrzęki i bóle nóg. Bogaty, unikalny skład (diklofenak sodu, trybenozyd i escynę) i potrójne działanie - przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe.

Polecany osobom cierpiących na różnego pochodzenia obrzęki i bóle, zapalenie żył kończyn dolnych, obrzęki pooperacyjne
i pourazowe. Przydatny w  łagodzeniu pourazowego bólu mięśni i stawów: stłuczenia, zwichnięcia, naderwania. Nieoceniony dla osób wykonujących stojącą pracę w upalne dni, kiedy pojawiają się obrzęki nóg. Działa zarówno na przyczyny jak i objawy, daje natychmiastowy efekt terapeutyczny

Przeczytaj również:

Cena w aptece   13 zł / 50 g

OPIS PRODUKTU

Skład: 1 g żelu zawiera substancje czynne: diklofenak sodu (12 mg), trybenozyd (10 mg) i escynę (5 mg).

 Wskazania:

  • zapalenie żył kończyn dolnych,
  • obrzęki pooperacyjne i pourazowe,
  • obrzęki zastoinowe kończyn dolnych,
  • zespoły bólowe związane z chorobami kręgosłupa,
  • pourazowy ból mięśni i stawów (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania),
  • ograniczone i łagodne postaci zapalenia stawów.

 

Dawkowanie i sposób podawania:

Venożel należy stosować miejscowo na skórę, 3 do 4 razy na dobę, w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Najczęściej zaleca się jednorazowo użyć pasek żelu o długości około 4 cm. Po aplikacji, produkt leczniczy rozprowadzić i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu produktu należy umyć ręce, chyba, że to ręce są miejscem leczonym.

Dawkowanie u dzieci: ze względu na brak danych klinicznych nie zaleca się stosowania produktu leczniczego Venożel u dzieci poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania:

Rozpoznana nadwrażliwość na diklofenak, trybenozyd, escynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; uszkodzona lub zmieniona zapalnie skóra oraz otwarte rany; trzeci trymestr ciąży i okres karmienia piersią; u pacjentów, u których napady astmy, pokrzywka czy ostre nieżyty nosa są wywołane po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Podmiot odpowiedzialny: PharmaSwiss 



Nadesłał:

konceptPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl