Światowy Kongres Immunoonkologii 2018 - największe spotkanie onkologów w Austrii


Światowy Kongres Immunoonkologii 2018 - największe spotkanie onkologów w Austrii
2018-05-30
W dniach od 25 do 26 czerwca 2018 roku w Wiedniu odbędzie się Światowy Kongres Immunoonkologii 2018, którego celem jest koncentracja na najnowszych osiągnięciach i odkryciach w zakresie terapii immunoonkologicznej oraz terapii celowanej. Podczas Światowego Kongresu Immunoonkologii 2018 zaprezentowane i omówione zostaną zarówno dostępne już na rynku terapie, jak i zabiegi w fazie rozwoju. Specjaliści z całego świata poruszać będą kluczowe dla immunoonkologii obszary, takie jak wybór pacjentów do leczenia za pomocą immunoterapii, markery biologiczne w immunoonkologii czy temat terapii genowej komórek α. Dodatkowo tematem prezentacji będą dostępne w immunoterapii leki.

Podczas kongresu zaprezentowane zostaną między innymi produkty marki BiBran, będące naturalnym suplementem żywieniowym (węglowodanowa substancja odżywcza), wzmacniające osłabiony układ immunologiczny i zalecane w przypadku wspomagania leczenia chorób nowotworowych.

Uczestnictwo w kongresie potwierdziła firma DHD Europe LTD, producent preparatów BiBran - suplementów żywieniowych przeznaczonych dla pacjentów onkologicznych.

- Nasze produkty od ponad 10 lat dostępne są w Stanach Zjednoczonych i Japonii, gdzie zyskały już uznanie lekarzy i pacjentów, jako najlepsze preparaty o działaniu immunomodulującym. Najwyższa skuteczność Bi.Branu MGN-3 jako suplementu wspomagającego leczenie chorób nowotworowych potwierdzona jest wieloma badaniami klinicznymi na całym świecie - mówi Juraj Gerberi, przedstawiciel firmy BG Trading, dystrybutora preparatów BiBran w Polsce.

Światowy Kongres Immunoonkologii 2018 to prestiżowe spotkanie onkologów, immunologów, chirurgów oraz liderów branży i ekspertów w immunoonkologii, którego celem jest wymiana doświadczeń w oparciu o aktualne i przyszłe rozwiązania.

- Celem naszej obecności na kongresie jest dotarcie do jak najszerszego grona specjalistów z informacją o produktach BiBran, które efektywnie podnoszą jakość życia pacjentów onkologicznych - dodaje Juraj Gerberi z BG Trading.

Szczegółowe informacje na temat Światowego Kongresu Immunoonkologii 2018 wraz z prezentacją prelegentów znajdują się na stronie: www.immuno-oncology2018.comNadesłał:

BiBran

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl