Kobiety dla Kobiet. Rak’n’Roll zagra dla Pań w Porcie Łódź.


Kobiety dla Kobiet. Rak’n’Roll zagra dla Pań w Porcie Łódź.
2018-03-07
Rak’nRoll działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Od 8 do 10 marca Fundacja pojawi się w Porcie Łódź by zachęcić kobiety do solidarności i udziału w niezwykłej akcji zorganizowanej z myślą o Paniach zmagających się z nowotworem.

Przeczytaj również:

Z okazji Dnia Kobiet Port Łódź i Fundacja Rak’n’Roll przygotowały wspólną akcję, do udziału w której zapraszają wszystkie Panie, które chciałyby okazać wsparcie kobietom walczącym z nowotworem. W strefie beauty zlokalizowanej w Atrium obok sklepu IKEA od 8 do 10 marca będzie można podciąć i oddać swoje włosy chorym koleżankom. Taki prezent to upominek prosto od serca, który na długo zapadnie w pamięć zarówno obdarowanej osobie, jak i darczyńcy.

Dzięki tej szczytnej akcji Panie, znajdujące się pod opieką Fundacji, będą mogły poczuć się znów kobieco i pięknie. A tego pragnie każda kobieta niezależnie od sytuacji, w której się znalazła. Panie, które zdecydują się przyłączyć do inicjatywy i oddać swoje włosy na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, otrzymają specjalny dyplom potwierdzający ten gest solidarności wykonany w stronę innych kobiet. Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Celem Fundacji jest stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej, przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce i zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość i o to, aby chorować godnie oraz leczyć się bardziej świadomie.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl