Havas Xmas po raz 4!


Havas Xmas po raz 4!
2018-12-28
Havas Media Group kolejny rok z rzędu pomaga najbardziej potrzebującym dzięki aplikacji Havas Xmas. W tym roku środki zebrane w charytatywnej akcji zostaną przekazane Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, Fundacji Azyl pod Psim Aniołem, Podkarpackiemu Hospicjum dla dzieci i Fundacji Rak'n'Roll

Havas Xmas to cykliczny projekt Havas Media Group, którego celem jest świąteczna pomoc najbardziej potrzebującym. W tym roku akcja realizowana jest już po raz czwarty, a w zabawie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy Havas Media Group oraz klienci i partnerzy biznesowi, którzy dzięki zaproszeniu pobiorą darmową aplikację Havas Xmas. Aplikacja, która od dziś jest dostępna w serwisie App Store i Google Play, działa na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie (począwszy od 6 grudnia br) odkrywając kolejne pytanie do użytkowników. Dotyczą one zwyczajów związanych z obchodami Bożego Narodzenia oraz ciekawostek ze świata reklamy i są podane w zabawnej i angażującej formule. Każda poprawna odpowiedź jest nagradzana punktami, które następnie zostaną przeliczone na pieniądze.

Przeczytaj również:

Patrząc na dotychczasowe efekty akcji Havas Xmas, również w tym roku nie wahaliśmy się ani chwili i uruchomiliśmy kolejną edycję aplikacji. Nie musimy dodawać, że to projekt, który nas szczególnie nakręca do działania, bo powstał z oddolnej inicjatywy naszych pracowników! Również w tym roku to nasi specjaliści wybrali fundacje i przygotowali adwentowe  zagadki. W Havas Media Group chcemy realnie działać i pomagać wykorzystując do tego celu najnowszą technologię. Wystarczy pobrać naszą bezpłatną aplikację aby w prosty, zabawny i co najważniejsze efektywny sposób pomóc tym, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. Bardzo dziękujemy naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym za aktywny udział w poprzednich edycjach i serdecznie zapraszamy wszystkich po raz kolejny do wspólnej zabawy i pomagania – mówi Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.

W ramach trzech poprzednich edycji akcji Havas Xmas na pomoc potrzebującym zostało przekazane ponad 75 tysięcy złotych, a beneficjentami zostali Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja Przystań Ocalenie, Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich", Fundacja NAGLE SAMI, Fundacja Chcę Żyć, Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa oraz Hospicjum „Światło”.Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl