Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja


Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja
2018-01-05
Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych.

 

Przeczytaj również:

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Z myślą
o osobach narażonych na nadmierne obciążania układu wzrokowego związane z długotrwałą pracą z komputerem lub innymi pracami wymagającymi skupienia wzroku na określonym punkcie stworzyliśmy soczewki okularowe Nulux Active
.

Nulux Active to soczewki relaksacyjne, które umożliwiają ostre widzenie na każdą odległość i we wszystkich kierunkach, chronią oczy przed zmęczeniem i pozwalają użytkownikom na dłuższą i bardziej efektywną pracę. Godziny spędzone przed monitorami laptopów, tabletów, smartfonów, systemów GPS oraz innych urządzeń elektronicznych obecnych w codziennym życiu mogą powodować zmęczenie i pieczenie oczu pojawiające się pod koniec dnia. Jest to efekt nadmiernego obciążenia mechanizmu akomodacji, skutkujący znacznym ograniczeniem zdolności dostosowywania się do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach.

Soczewki Nulux Active charakteryzują się wertykalnie sferyczną konstrukcją zapewniającą wyjątkowy komfort użytkowania i ostre widzenie. Praktycznie nieuchwytna dla użytkownika, funkcjonalna strefa wsparcia akomodacji narasta stopniowo poniżej środkowej części soczewki z korekcją do dali, w kierunku dolnej części soczewki aż do wartości +0,53D lub +0,88D. Oko korzysta z funkcjonalnego wsparcia akomodacji w bliży i odległościach pośrednich. Dzięki poziomej i pionowej asymetrii oraz asferyzacji, uzyskiwanej oddzielnie dla prawego i lewego oka, konstrukcja zapewnia prawidłowo korespondujące obrazy siatkówkowe. Gwarantuje to komfortowe widzenie obuoczne we wszystkich kierunkach, jak również stabilną percepcję obrazu i głębię ostrości.

Soczewki Nulux Active są dostępne w dwóch wersjach różniących się wartością wsparcia akomodacji: +0,53D i +0,88D. Pierwsza polecana jest dla osób w wieku od 20 lat wzwyż, podczas gdy druga przeznaczona jest dla osób w wieku ok. 35 lat.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki relaksacyjne Nulux ActiveNadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl