Równowaga kwasowo-zasadowa


Równowaga kwasowo-zasadowa
2015-05-28
Proszek Zasadowy Langsteiner to suplement diety, który przywraca równowagę metaboliczną, wzmacnia siły witalne, odkwasza i oczyszcza organizm, a także dostarcza mu niezbędnych minerałów.

Preparat w swoim składzie zawiera także pierwiastki śladowe i witaminy, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dostępny w formie proszku oraz tabletek.

Przeczytaj również:

Jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu jest utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Najczęstszym zaburzeniem tej równowagi jest zakwaszenie organizmu. Dlaczego tak się dzieje?

Zakwaszeniu organizmu może sprzyjać nadwaga i brak ćwiczeń, nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, szybkie tempo życia, stosowanie kuracji odchudzających, przyjmowanie zbyt małej ilości płynów, a także choroby zakaźne przebiegające z gorączką. Stan zakwaszenia mogą też wywołać zbyt intensywne treningi.

Po czym poznać, że w organizmie zaburzona została równowaga kwasowo-zasadowa? Zakwaszenie powoduje wiele dolegliwości, mogą to być m.in.: ogólne zmęczenie, otyłość, zaburzenia snu, napięcie nerwowe, częste infekcje, zaparcia, łamliwość paznokci czy wypadanie włosów. Konsekwencją tych dolegliwości może być rozwój poważnych chorób takich jak nadciśnienie, osteoporoza, artretyzm i wiele innych.

Kwas kumuluje się w przestrzeni międzykomórkowej, utrudniając dostarczanie do komórek substancji odżywczych oraz usuwanie z nich produktów odpadowych. Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia. Organizm broniąc się przed nadmiernym zakwaszeniem kumuluje wodę i tłuszcz mając na celu zneutralizowanie powstałych toksyn.

Proszek Zasadowy Langsteiner zawiera alkalizujące minerały, oligofruktozę i selen. Dzięki tym starannie dobranym składnikom, preparat skutecznie neutralizuje kwasy w ludzkim organizmie. Tym samym wspomaga odżywianie i odtruwanie komórek. Błonnik występujący pod postacią oligofruktozy wywołuje dodatkowo poczucie sytości, co wspomaga odchudzanie. Selen wspomaga system immunologiczny, układ krwionośny, prawidłową czynność serca i zdolność koncentracji.

Stosowanie suplementu diety jest bezpieczne - nie stwierdzono żadnych niepożądanych skutków działania Proszku Zasadowego Langsteiner. Może być przyjmowany przez kobiety w ciąży, osoby cierpiące na schorzenia nerek, a także ludzi w podeszłym wieku. Zalecany jest również osobom z nadwagą, chorobami reumatycznymi, diabetykom oraz sportowcom.

Dawkowanie:
Raz dziennie, przed snem czubata łyżeczka Proszku Zasadowego Langsteiner rozpuszczona w 250 ml płynu lub 1 tabletka dziennie.

Cena: ok. 24-28 zł
Producent: LANGSTEINER sp. z o.o.
Produkty dostępne w aptekach i sklepach medycznych na terenie całego kraju.Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl