Nowość - Z gruntu dobre


Nowość - Z gruntu dobre
2017-09-04
Sokołów S.A. innowacyjnie rozszerza swój asortyment, wprowadzając linię produktów „Z gruntu dobre”. Nowe produkty zawierają wyłącznie warzywa oraz składniki roślinne (kasze, pestki, nasiona, orzechy) i naturalne przyprawy. Nowa, bezmięsna linia, jest odpowiedzią firmy na zmieniające się trendy żywieniowe i coraz częściej spotykaną wśród konsumentów postawę określaną jako fleksitarianizm.

- Wybory konsumentów i ich satysfakcja wyznaczają kierunki rozwoju naszej firmy. Uważnie obserwujemy styl życia Polaków i aktywnie reagujemy na powstające potrzeby. Zauważyliśmy, jak wiele osób chce urozmaicić swoją dietę, wprowadzając do niej więcej różnorodnych produktów i stało się to impulsem do stworzenia tej linii. To z kolei pozwoliło nam dostrzec potrzeby zupełnie nowej grupy konsumentów, dla której dotychczas nie mieliśmy żadnej propozycji - dla osób na diecie bezmięsnej - mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Sokołów S.A.

Przeczytaj również:

„Z gruntu dobre" to szeroka gama produktów i smaków: Pasta z białej fasoli, Pasta z cukinii z suszonymi pomidorami, Pasta warzywna z ciecierzycą, Pasztet warzywny, Pasztet z soczewicy z żurawiną. Produkty nie zawierają izolatów lub koncentratów białek (np. sojowych, grochu, jaj), ani żadnych substancji dodatkowych. Linia „Z gruntu dobre" powstaje z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa - to produkty z tzw. „czystą etykietą", zawierające wyłącznie naturalne dodatki.

- Produkty z nowej, bezmięsnej linii Sokołowa mają bardzo dobrą wartość odżywczą, wysoką zawartość białka i stać się mogą doskonałym składnikiem odpowiednio zbilansowanej, codziennej diety - mówi Krzysztof Kawecki, szef Zespołu Innowacyjnego w Grupie Sokołów S.A.- Zależało nam również na stworzeniu propozycji o uniwersalnym zastosowaniu w kuchni. Dziś w wielu rodzinach są osoby o zróżnicowanych potrzebach dietetycznych - np. jedzące mięso i na diecie bezmięsnej. Nasza oferta pozwala harmonijnie budować domowe menu dla każdego członka rodziny.

Koncept i smaki nowej linii powstały w Centrum Rozwoju Produktu firmy Sokołów S.A. Podczas prac nad recepturami Sokołów zapytał o ocenę nowych smaków blogerów kulinarnych, z którymi firma regularnie współpracuje. - Blogerzy są naszymi stałymi gośćmi na warsztatach kulinarnych w Akademii Smaku Sokołów. Podczas prac nad nową linią zaprosiliśmy ich do udziału w warsztacie kulinarnym, którego wiodącym tematem były zwyczaje żywieniowe i diety bezmięsne. - mówi Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji. - Ich opinie były bezcenne w finalnej fazie tworzenia naszej pierwszej bezmięsnej linii produktów „Z gruntu dobre".

W momencie wprowadzenia na rynek, produkty Sokołów „Z gruntu dobre" można będzie nabyć w sklepach własnych Delikatesy Mięsne Sokołów, a dystrybucja będzie stopniowo rozszerzana o kolejne placówki. Ze względu na fakt, iż są to produkty świeże, będą dostępne w lodówkach.

Seria Sokołów „Z gruntu dobre" będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne propozycje.Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl