EctoAlerg i EctoSkin – ulga dla oczu, nosa i skóry


EctoAlerg i EctoSkin – ulga dla oczu, nosa i skóry
2015-04-07
EctoAlerg i EctoSkin to pierwsze dostępne na polskim rynku preparaty zawierające ektoinę. Łagodzą objawy alergicznego nieżytu nosa, zapalenia spojówek oraz atopowego zapalenia skóry. Nie zawierają konserwantów.

Ektoina otrzymywana jest z mikroorganizmów przystosowanych do życia w ekstremalnych warunkach - ekstremofile wytrzymują skrajne temperatury (nawet do 60ºC), potrafią także przetrwać w wysoce zasolonym środowisku, są również odporne na promieniowanie UV.

Przeczytaj również:

Badania in vitro i in vivo udowodniły, że ektoina wykazuje działanie przeciwzapalne. Jest substancją, która łagodzi, a jednocześnie chroni przed odwodnieniem. Produkty na bazie ektoiny ze względu na naturalne źródło głównego składnika, jak również brak konserwantów, mogą być bezpiecznie stosowane przez dłuższy czas, również przez najmłodsze dzieci.

EctoAlerg spray do nosa to wyrób medyczny oparty na ektoinie łagodzący objawy alergicznego nieżytu nosa oraz stosowany w profilaktyce podrażnień i zapalenia błony śluzowej nosa. Specjalny system aplikacji chroni przez potencjalnym wnikaniem drobnoustrojów do opakowania. Dostępny bez recepty.
Opakowanie 20 ml.
Cena: 15 zł/op. 20 ml

EctoAlerg krople do oczu to wyrób medyczny oparty na ektoinie przeznaczony do zapobiegania i leczenia objawów alergicznego zapalenia spojówek. Zmniejsza nasilenie objawów poprzez zmniejszenie świądu i łzawienia oczu. Zapobiega wysuszaniu oka. Może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Dostępny bez recepty.
Opakowanie 10 ml z dozownikiem
Cena: 15 zł/op. 10ml  

EctoSkin to oparty na ektoinie wyrób medyczny stosowany w dermatozach zapalnych, np. atopowym zapaleniu skóry, kontaktowym zapaleniu skóry lub popromiennym zapaleniu skóry, czyli również przy podrażnieniach słonecznych. Zmniejsza rumień, łagodzi świąd, ułatwia regenerację uszkodzonej skóry i zapobiega powstawaniu nowych uszkodzeń. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych. Może być stosowany także u dzieci. Dostępny bez recepty.
Opakowanie: 30 ml
Cena: 32 zł/op. 30ml

Producent: LANGSTEINER sp. z o.o.
Produkty dostępne w aptekach i sklepach medycznych na terenie całego kraju.Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl